برای راه اندازی وب سایت خبری موفق، کاربر پسند، باید از نرم افزاری حرفه ای استفاده کرد. ما در گروه نیکا این امر را برایتان فراهم می کنیم. با تکنولوژی، دانش و تجربه گروه نیکا، بستری قدرتمند و انعطاف پذیر، جهت راه اندازی وب سایت خبری در اختیار خواهید داشت.

در حرفه خبر وخبررسانی، طراحی سایت خبرگزاری و یا طراحی پرتال خبری نقشی کلیدی دارد، چرا که سایت های خبری از پر بازدیدترین سایت های اینترنتی هستند. با توجه به حجم بالای کاربران اینترنتی و اهمیتی که امر خبر و اطلاع رسانی دارد به خوبی می توانید درک کنید طراحی وب سایت خبری که مطالب مفید و عالی در آن گنجانده شده باشد؛ تا چه اندازه می تواند به کسب و کار خبریتان رونق بدهد و تا چه اندازه می توانید از این پایگاه خبری خود درآمدزایی داشته باشد . برای روشن تر شدن میزان درآمد زایی که یک پایگاه خبری بالقوه می تواند داشته باشد همانقدر بدانید که سایت های خبری که در حال حاضر دارای رتبه الکسای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ در ایران هستند، به طور میانگین ۲۵ میلیون تومان در ماه فقط از پذیرفتن تبلیغات در سایت خود درآمد کسب می کنند .

طراحی وب سایت خبر ی برای چه کسانی مفید است ؟
طراحی سایت خبری برای پایگاه های خبری امری ضروری است. تمامی کسانی که با مطبوعات، روزنامه ها و نشریه ها سروکار دارند پایگاه خبری محسوب می شوند. پس باید برای بهتر دیده شدن، طراحی پورتال خبری در دستور کار آنها باشد.
مهم نیست صاحب نشریه یا روزنامه ای با سابقه کهن هستید یا نشریه ای تازه کار دارید، با طراحی وب سایت خبری و رعایت ریزه کاری هایی که متخصصان این امر به شما می گویند، به راحتی می توانید جزء اولین انتخاب های کاربران در دنیای خبر باشید. با این حساب اگر از قدیمی های روزنامه و نشریه هستید می توانید پر قدرت تر از قبل توان خودتان را به رخ رقبا تان بکشید؛ اگر هم از تازه کاران این حرفه هستید، به راحتی می توانید سری در میان سرهای نشر و خبر در بیاورید و خودی به دیگران نشان دهید.

نکاتی که باید در طراحی سایت خبری در نظر بگیرید:
نحوه قرار گرفتن اخبار در طراحی وب سایت خبری بسیار مهم است، به این مفهوم که کاربر به محض وارد شدن بتواند با صرف کمترین زمانِ ممکن خبر مورد نظرش را بیاید. نکته دیگری که در طراحی سایت خبری باید رعایت شود، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. در نظر بگیرید طراحی سایت خبرگزاری شما بسیار عالی صورت گرفته باشد و بهترین مطالب را در سایت خود قرار دهید اما در جستجوی کاربران، سایت شما به چشم نیاید، به همین راحتی تمام زحمات شما و تیمتان به هدر می رود در این موقع مطالب وب سایت خبری شما اصلا ارزشی نخواهد داشت . برای این که گرفتار چنین حالتی نشوید طراحی سایت خبری خود را به یک تیم با تجربه بسپارید؛ زیرا این متخصصان در حوزه طراحی پورتال خبری با در نظر گرفتن انواع روش های مناسب نشر و انتشار خبر و همچنین با ارائه راهنمایی های لازم جهت بالا بردن ترافیک وب سایت موفقیت پایگاه خبری شما را در اینترنت تضمین می کنند . با توجه به افزایش روزافزون کاربران در استفاده از موبایل و تبلت، امکان بارگذاری وب سایت خبری شما در تلفن های هوشمند نیز باعث می شود سایت خبری شما یک سر و گردن بالاتر از رقبا باشد.

سایت های خبری که در حال حاضر دارای رتبه الکسای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ در ایران هستند، به طور میانگین بالای ۲۵ میلیون تومان در ماه فقط از پذیرفتن تبلیغات در سایت خود درآمد کسب می کنند.

آدرس

میدان شهدای هفتم تیر، خـیـابـان مـانـی،پـلـاک52

تماس با ما

76 40 30 88 - 021 info{at}nikagroup.ir