طراحی و برنامه نویسی وب سایت سازمانی و شرکتی یکی از کارهای بسیار مهمی است که به منظور ارتقا سرعت در کارهای اداری انجام می‌شود. با استفاده از طراحی سایت دیگر نیازی به مراجعه حضوری و صرف وقت برای کارهای اداری و دولتی نیست.
با استفاده از طراحی و برنامه نویسی وب سایت سازمانی و شرکتی برای هر سازمان و شرکت، افراد می‌توانند درکمترین زمان و با کمترین هزینه از وب سایت برای انجام کارهای اداری خود استفاده کنند. به واسطه طراحی سایت می‌توان فعالیت‌های هر سازمان یا شرکت را به طور کامل و با استفاده از پنل‌های مخصوصی که برای هر قسمت از سایت وجود دارد، به افراد شناساند.
طراحی سایت باید توسط افرادی صورت گیرد که بتوانند نیازهای سازمان و شرکت را در قالب طراحی سایت سازمانی و شرکتی به خوبی بگنجانند؛ در واقع استفاده از یک طراح مناسب و مجری که بتواند طراحی سایت را به نحو احسن انجام دهد، می‌تواند تا حدود زیادی اهداف ارگان‌های دولتی را به خوبی نشان دهد.

مزایا طراحی و برنامه نویسی وب سایت سازمانی و شرکتی

وب سایت سازمانی و شرکتی به عنوان یک ابزار امروزی جهت افزایش اعتبار کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. وب سایت سازمانی و شرکتی در واقع مشتری های بالقوه را جذب کرده و به آن ها را به سمت سازمان و شرکت شما سوق می دهد.
سایت سازمانی و شرکتی این امکان را فراهم می نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان و همکاران قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت.
به صرفه بودن طراحی سایت سازمانی و شرکتی

در مقایسه با هزینه تبلیغات دیگر مانند: تلویزیون، بیلبورد و… هزینه طراحی سایت سازمانی و شرکتی در دراز مدت بسیار به صرفه تر خواهد بود. بنابراین هزینه وب سایت سازمانی و شرکتی به عنوان ابزاری قوی جهت تبلیغ همیشگی و در دسترس همگان بودن آن، بسیار مقرون به صرفه می باشد.
طراحی سایت سازمانی و شرکتی و برتری نسبت به رقبا
امروزه سازمان ها و شرکت های زیادی دارای وب سایت بوده و فعالیت های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. برخی از سازمان ها و شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند. علاوه بر آن ، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت. طراحی وب سایت شرکتی اگر به گونه ای باشد که ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود تعامل ایجاد نماید.

امکانات سایت سازمانی و شرکتی

در هنگام طراحی سایت با توجه به نوع فعالیت وب سایت باید امکاناتی را اعمال نمود. طراحی وب سایت سازمانی و شرکتی به چه مواردی نیازمند است؟
صفحه “درباره ما”
صفحه “تماس با ما” که دارای اطلاعاتی نظیر: آدرس دفتر مرکزی، آدرس سازمان یا شرکت، دورنگار، شماره تماس، ایمیل می باشد.
صفحه مربوط به محصولات سازمان یا شرکت دارای اطلاعاتی مثل: تصاویر محصول، درج قیمت، قسمت توضیحات
امکان درج نظرات در رابطه با محصولات
صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت یا سازمان
صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات
گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت
امکان سفارش آنلاین محصولات
استفاده از زبان انگلیسی برای سایت
صفحه مربوط به اخبار شرکت یا سازمان
و معرفی دستاورد ها و اهداف شرکت یا سازمان

آدرس

میدان شهدای هفتم تیر، خـیـابـان مـانـی،پـلـاک52

تماس با ما

76 40 30 88 - 021 info{at}nikagroup.ir