آنالیز و بررسی دقیق وب سایت:
در این بخش تمامی متغیرهای تاثیرگذار بر بهینه بودن یک سایت چه از نظر موتورهای جستجو و چه از نظر کاربران بررسی و به همراه یک سری راهکارهای پیشنهادی ارائه می گردد. برخی از مواردی که در این بخش بررسی می گردد عبارتند از:
بررسی کدهای قالب با هر زبان برنامه نویسی، کدهای استایل، کدهای جاوا، تصاویر استفاده شده در سایت و …

رفع ایرادات و مشکلات فنی و کدنویسی:
پس از اینکه ایرادات و مشکلات فنی و کدنویسی استخراج شد، همکاران ما در این بخش اقدامات لازم را جهت اصلاح کدهای قالب ، کدهای استایل، کدهای جاوا، بهینه نمودن تصاویر، متا تگ ها، شکل ظاهری سایت انجام و عملیات بهینه سازی اجرا می شود.

بهبود و افزایش سرعت بارگذاری:
جهت بهبود و افزایش سرعت بارگذاری وب سایت کارشناسان ما ضمن بررسی و انجام بهینه سازی فایل های HTML، CSS ، Js قالب، فشرده سازی تصاویر وبسایت، بهینه سازی جداول پایگاه داده (Database Tables)، بروز رسانی CMS و قالب، برش تصاویر در صورت نیاز، فعال کردن سیستم Cache و… سرعت بارگذاری وب سایت را بهبود خواهند بخشید.

ایجاد بک‌ لینک:
بک لینک به لینک هایی گفته میشود که به یک وب سایت برای معرفی بیشتر و افزایش اعتبار آن کمک می کنند. ما در آنیکال در یک فرآیندی برنامه ریزی شده بک لینک های شما را افزایش داده و باعث بهبود و افزایش رتبه کلمات کلیدی و رتبه ی الکسای وب سایت شما خواهیم شد.

افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی:
افزایش رتبه کلمات کلیدی در گوگل ، یکی از نیاز های هر وب سایتی است که در حوزه خود در رتبه های اول گوگل جایگاهی داشته باشد. افزایش رتبه کلمات باعث افزایش بازدید هدفمند وب سایت شما خواهد شد.

افزایش بازدید هدفمند:
سطح موفقیت هر وب سایت به تعداد بازدیدکنندگان صفحات بستگی دارد که این بازدیدکنندگان از همان تک تک افرادی تشکیل می شود که به منظور دریافت پاسخ سوال خود و دریافت اطلاعات به وب سایت شما مراجعه و برای چگونگی و نحوه انجام کار آن را بررسی و جستجو می کنند.

آدرس

میدان شهدای هفتم تیر، خـیـابـان مـانـی،پـلـاک52

تماس با ما

76 40 30 88 - 021 info{at}nikagroup.ir