وب سایت شخصی
آنچه در حال حاضر بسیاری از افراد را در دنیای مجازی به سمت آن متمایل می نماید، داشتن یک وب سایت شخصی جهت معرفی و نمایش رزومه کاری است. بسیاری از متخصصان تمایل دارند علاوه بر معرفی خود، نمونه کارها، پروژه ها و فعالیت های اختصاصی خود را نیز در کارنامه کاری کاملی ارائه نمایند.
برخلاف وب سایتهای شرکتی که چارچوب مشخصی دارند وب سایتهای شخصی شامل طیف وسیعی از کاربردها می شوند. گاهی این وب سایتها برای معرفی حرفه ای شما، عرضه سوابقتان، در میان گذاشتن تجارب، عرضه آثار هنری، فرهنگی، علمی، مقالات، تصاویر، فیلم، موسیقی، کسب درآمد و مانند اینها ایجاد می شود و گاه مانند بسیاری از وبلاگها هدف شما از راه اندازی وب سایت پیگیری بخشی از علایق خود به صورت آنلاین است. به همین دلیل است که نوع طراحی و ظاهر این سایتها نیز به شدت متغیر است.

دلایل داشتن وب سایت های شخصی
۱. در دسترس بودن شما
امروزه بسیاری از افراد و شرکتها برای جذب نیروی کاری خود از روشهای قدیمی مانند روزنامه یا حتی رادیو و تلویزیون کمتر استفاده میکنند و برای صرف هزینه کمتر از اینترنت بهره می برند. آنها دوست دارند در رابطه با شخصی که می خواهند آن را جذب نمایند اطلاعات بیشتر مانند رزومه کاری یا تصویر شما یا کلا مهارتهایی که شما دارید کسب نمایند.
زمانی که نام شما را در گوگل سرچ میکنند وب سایت شما مطمئنا در نتیجه جستجو به آنها نشان داده خواهد شد و این برای آنها ارزش بسیار زیادی دارد.
۲. اجازه دهید شغل مورد نظر، شما را پیدا نماید
داشتن یک وب سایت مانند این میباشد که شما رزومه خود را برای هر کسی ارسال یا پست نمایید و شما زمانی که هر هفته با چندین فرصت شغلی که به شما پیشنهاد داده میشود مواجه خواهید شد. بسیاری از این فرصت های شغلی شما را از طریق روزنامه یا مجلات پیدا نکرده اند و این میتواند بزرگترین مزیت داشتن یک وب سایت شخصی باشد. بنابراین چنانچه می خواهید در این فضای آنلاین باشید باید در ابتدا وب سایت شخصی خود را داشته باشید.
۳. رزومه خود را دیجیتالی کنید
در گذشته تمامی رزومه ها باید پرینت می شدند اما امروزه بیشتر آنها به صورت دیجیتال به افراد مختلف ارسال گردند.

مناسب برای معرفی فعالیت ها و آثار شخص یا گروه خاص؛ مانند: عکاس‎ها، هنرمندان، نویسندگان و تمامی افراد یا گروه ‎هایی که تمایل به معرفی حرفه ی خود در دنیای وب را دارند. از مهارت و تخصصمان استفاده خواهیم کرد تا با توجه به نیاز شما یک وب ‌سایت شخصی زیبا و کاربردی برایتان طراحی کنیم.

آدرس

میدان شهدای هفتم تیر، خـیـابـان مـانـی،پـلـاک52

تماس با ما

76 40 30 88 - 021 info{at}nikagroup.ir